Palem s.r.o. je dynamická společnost, která se specializuje na ruční balení převážně reklamních předmětů dle přání našich klientů. Dokážeme se přizpůsobit téměř každému nápadu, který máte pro prezentaci vaší firmy či výrobků. Nabízíme rychlé a jednoduché řešení nosiče reklamy, vizitky, pomocníka na cestách, do práce nebo jen pro příjemný pocit čistoty.

Restaurace MINCOVNA

A co vám k prezentaci vašich výrobků či vaší značky nebo loga firmy můžeme nabídnout?

Hlavní náplní naší firmy je kompletace zboží a výrobků, ruční plnění sáčků (čaje, sběratelské kartičky, granule, semena či jiné předměty) nebo balení sypkých a tekutých výrobků, gelů, krémů apod. dle představ klienta.

Další významnou činností je výroba jednorázových reklamních vlhčených ubrousků.

potrefena husa

Máte možnost výběru z naší široké řady ubrousků „WET WIPES“. Můžeme vyjít i z vašich představ - grafických návrhů a nápadů, nebo využijte našich návrhů přímo na míru a odlište se od své konkurence. Staňte se originálem na trhu, kde svým logem či sloganem můžete propagovat svou firmu a podpořte úsilí dostat do povědomí své produkty nebo služby. Budete sami sebou.

 

Reklamní vlhčené ubrousky s firemním logem jsou neodmyslitelnou součástí dobré restaurace, hotelů, klubů, prodejen s oční optikou, lékárniček, autoservisů, různých sportovních a propagačních akcí nebo každé dámské kabelky.

vlhcene ubrousky index

Máte vlastní roztok či materiál, který potřebujete účinně formou jednotlivého či skupinového balení představit zákazníkům a uvést na trh? Obraťte se na nás a my vám s tím rádi pomůžeme.

Důležitým aspektem pro dobře fungující spolupráci se zákazníkem je bezchybná a rychlá dodávka balených ubrousků a produktů s cíleným návrhem na míru.

Přemýšlíte nad jinou formou prezentace vaší firmy než vlhčeným ubrouskem nebo balenými produkty?

Máme tu pro vás papírové kapesníky v reklamní krabičce, které jsou stále na očích a díky cílené propagaci vaší firmy budete v přímém kontaktu a v povědomí s vaším zákazníkem. Můžete si vybrat mezi klasickou papírovou nebo luxusnější dřevěnou verzí, vhodnou i jako dárek pro klienty.

papirove kapesniky drevene

Máte vlastní nápad, kterým se chcete prezentovat a nemáte ho s kým zrealizovat? Tým „Palem“ je tu pro vás. Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme všechny podrobnosti a pomůžeme vám s jeho uskutečněním.