Reklamní papírové kapesníky

Reklamu dělá reklamou to, jak osobitě si ji zařídíme a do jakého stylu ji vyladíme. Atmosféru, jak do každodenního života vnést povědomí o vaší firmě, značce s logem vaší firmy vytváří i takové drobnosti, jako je stylový box na papírové kapesníčky. Jejich účelem je posílit značku, nebo na ni alespoň strhnout pozornost. Skvělá marketingová příležitost, kdy klientovi zůstává ologovaný propagační materiál.

Reklamní papírové kapesníky vyrábíme v různém provedení

  • luxusnější dřevěný box s laser logem
  • individuální tisk s vaší firemní grafikou
  • klasické papírové bílé krabičky bez reklamy, např. pro hotely
  • se samolepícími polepy

Jemné bílé dvouvrstvé kosmetické kapesníky Vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce je 50-100 kusů kapesníčků. Rozměry boxu: 245 x 138 x 60 mm.

Tato dřevěná krabička zůstane trvale umístěná v zorném úhlu na stole vašich zákazníků. Nerušená reklama, která bude stále připomínat vaši firmu, logo a podtrhne vaše úspěšné jednání. Zůstáváte v podvědomém kontaktu se zákazníkem. Box můžete využít i jako firemní dárek, nebo jen jako reklamní tah. Jednoduše laserem vypálené logo, buď přímo do dřeva boxu, nebo i do nerezového materiálu a dolepeného na krabičku, dokáže zvýraznit a podtrhnout, jak si vážíte podpory klienta.

Box dřevěný pro kapesníky s firemním logem.

papirove kapesniky drevene zavrene   papirove kapesniky drevene

Laser logo vypálené do nerezu.

Laser

Jemné bílé dvouvrstvé kosmetické kapesníky Vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce je 100 kusů kapesníčků. Rozměry boxu: 245 x 138 x 60 mm.

Papírové krabičky s individuálním potiskem vaší firemní grafikou. Rozměry papírové krabičky: 230 x 115 x 48 mm. Jemné dvouvrstvé kosmetické kapesníky. Jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce je 50 až 100 kusů kapesníčků, dle přání klienta.
Provedení v plno barevném ofsetovém tisku s ochranným lakem. Rozměry boxu: 245 x 138 x 60 mm …

Individuální grafika pro kapesníky s firemním logem.

papirove kapesniky   papirove kapesniky tegola

——————————————————————

Papírové krabičky lze vyrobit na zakázku v různých rozměrech, ale i tvarech, od kvádru po kostku.

—————————————————————–

papirove kapesniky drevene   papirove kapesniky ciste

papirove kapesniky palem   papirove kapesniky vsechny

papirove kapesniky rozbalene   drevena krabicka na kapesniky